Bitmeyen Bir Yolculuk

DGS Baskı Teknolojilerini kurmak için yola çıkarken sektör tecrübemizin yanı sıra, bir şeye daha sahiptik: Kararlılığa. Daha iyi sonuç almak istiyorsak sürekli gelişmemiz gerektiğini biliyorduk. Genç, inançlı ve azimli üç girişimci olarak, bugün etiket sektörünün yüz akı bir şirket yarattıysak, bunda ideallerimiz konusundaki inatçılığımızın ve ısrarımızın payı büyük. "En iyisi olmak" bizim için inançla ve tutkuyla bağlı olduğumuz sihirli üç sözcük. Bu yüzden biz yıllardır yalnızca kendimizle yarışıyoruz. O üç sihirli sözcüğün peşinde kararlılıkla yürürken ilk kurulduğumuz günden çok daha büyük bir ekiple yolumuza devam ediyoruz.

Değerlerimizden ödün vermeden, hayallerimizden vazgeçmeden ilerlemeyi ve en iyi olma hedefimizi aynı şevkle sürdürüyoruz.

Zamanla yarışan, hızlı ve yaratıcı çözümlerle ilerleyen bin bir emekle tasarlanan, üretilen ürünlere, markalara değer katan bir sektörde faaliyet gösteriyoruz. Makine parkımızı oluştururken, çalışma arkadaşlarımızı seçerken ve kullandığımız malzemenin niteliğini belirlerken müşterilerimizin kalite ve zamanlama konusundaki hassasiyetleri her zaman bize ışık tutuyor.

Kendi sektöründe EFQM Modelini uygulayan ilk ve tek firma olan DGS, kalitede çıtayı daha da yükseğe taşımayı hedefliyor. Biz artık EFQM Mükemmellikte Yetkinlik 5* Belgesi’ni duvarımıza asmak, Türkiye Mükemmellik Ödülü'nü hak etmek, firmamızın kurum kültürünü EFQM Mükemmellik Kültürü ile birleştirmek istiyoruz.

Gücümüzü çalışanlarımızdan alıyoruz. Bizimle aynı tutkuya sahip olan çalışma arkadaşlarına sahibiz. Ortak bir kurum kültürü içinde hareket eden büyük bir aile olduğumuza inanıyoruz. Sektörün ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli çözümler üretecek en yeni teknolojiye sahip makine parkına sahibiz. AR-GE’ ye, takım arkadaşlarımızın eğitimine, sarf malzeme ve satış sonrası servis desteğiyle bütünleşik hizmet anlayışıyla çözüm ortağı olmaya önem veriyoruz.

Kazandığımız ödüller "en iyi olmaya" giden yolda bizi teşvik eden motivasyon kaynağımız. En büyük ödülümüz ise yüksek oranları bulan müşteri sadakati. Birlikte çok daha güzel işler yapacağımıza inancımız tam. "Müşteri Memnuniyeti" DGS için iki sözcükten çok daha fazlasını ifade ediyor. Müşteri Memnuniyeti DGS’nin görünmeyen karnesini oluşturuyor. Her yeni müşteriyle büyüyen ve yıllardır çalıştığımız müşterilerin varlığıyla "pekiyi" leri çoğalan bir karne. Bitmeyen yolculuğumuzun pusulası.

Aramıza katılan her yeni yüzden ve düşünceden ilham alabilecek kadar yenilikçi, sahip olduğu etik değerlerden kopmayacak kadar kararlı olan şirketimiz, gücünü çalışanlarının ve müşterilerinin birlikteliğinden almayı sürdürecek.

DGS "En iyinin değişmeyen adı" olmaya devam edecek. Size söz veriyoruz.

Gökhan Ceyhan
Yönetim Kurulu Başkanı

Kurumsal

Sizi Arayalım?

Formu doldurun sizi arayalım!

Adınızı yazın.Hatalı karakter.
Boş geçilemez.Hatalı format.
Telefon numaranızı yazın.Hatalı format.
   
 
Vazgeç
Anahtar Kelimeler
  • DGS
  • gökhan
  • ceyhan
  • en iyisi olmak
  • efqm
  • yönetim
  • başkan
  • müşteri
  • memnuniyet
Bu Sayfayı Paylaş