Ödül Dalin Etiketiyle Geldi.

DGS Baskı Teknolojileri A.Ş., Etiket Sanayicileri Derneği’nin düzenlediği 13. Etiket Bayramı’ndan ödülle döndü. Kalitemiz bir kez daha belgelendi.

2000 yılında kurulan ve bu yıl 16. yılını kutlayan DGS Baskı Teknolojileri,  Etiket Sanayicileri Derneği’nin 17. Kuruluş Yıl Dönümü kapsamında düzenlediği 13. Etiket Bayramı’nda ülkemizin önde gelen bebek bakım markası Dalin’in Sıvı Çamaşır Deterjanı etiketiyle bir ödül daha kazandı. 06 Mayıs 2016 tarihinde Holiday Inn İstanbul Airport Otel’de gerçekleşen 13. Etiket Bayramı, etiket baskı sektöründe faaliyet gösteren firmaların katılımıyla gerçekleşti.
Yurtiçi ve yurtdışından çok sayıda davetlinin hazır bulunduğu 13. Etiket Bayramı; daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da; etiket sektörünün ulusal düzeyde olduğu kadar, uluslararası düzeyde de sorunlarının paylaşıldığı önemli bir platform oldu.  06 Mayıs Cuma günü yerli ve yabancı konuşmacıların katılımıyla düzenlenen seminer ve konferansın ardından gerçekleşen 13. Baskı Yarışması Ödül Töreni,  bu yıl da kaliteyi ödüllendirerek, DGS’ye flekso baskı dalında mansiyon ödülü kazandırdı.

“En iyinin değişmeyen adı” olmayı sürdüren ve kalitesini yıllardır kazandığı ödüllerle belgeleyen DGS; değerlerinden ödün vermeden ve alanının en iyisi olma hedefinden şaşmadan yoluna devam ediyor. Çünkü her kazandığı ödülle biraz daha büyüdüğüne inanıyor.

DGS Baskı Teknolojileri Hakkında: 2000 yılında kurulan DGS Baskı Teknolojileri A.Ş., 2002 yılında Maltepe’de kendine ait  üretim tesisini kurak, kendinden yapışkanlı ve çok renkli etiket üretimine geçti. 2007 yılında kalite ve mükemmellik konusundaki hassasiyetiyle önce “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesini”  kısa bir süre sonra da “EFQM Mükemmellilikte Kararlılık” belgesini aldı. 2012 yılında KALDER tarafından gerçekleştirilen dış değerlendirme sonucunda "EFQM Mükemmellikte Yetkinlik 3 Yıldız" belgesini alan DGS; kaliteye yaptığı yatırımların karşılığını alarak pek çok ödül kazandı. Bugün 5.000 m2 alanda faaliyet gösteren, yüze yakın çalışanla ve birbiri ardına duvarlara asılan ödüller ve kalite belgeleriyle adı ülkemizin önde gelen firmaları ile birlikte anılan DGS; sektörünün en iyisi olmak için var gücüyle çalışmaya devam ediyor.

Bilgi için: Nilay Demir 0216 442 20 00 nilay.demir@dgs.com.tr

Duyurular

Bu Sayfayı Paylaş