Ödüllerle Başarımıza Başarı Kattık.

DGS 2016 yılına ödülleriyle damga vurdu.

DGS Baskı Teknolojileri A.Ş., 2016 yılında uluslararası düzeyde kazandığı ödüllerle, kalitesini dünya çapında kanıtlamasının yanı sıra, yeni bir yıla "en iyi" olmanın sorumluluğu ve heyecanıyla giriyor.

2015 yılında başarı sertifikası alan etiketlerin, FINAT tarafından dünya genelinde düzenlenen bir yarışmaya gönderilmesi sonucunda, ilk büyük ödülünü ülkemizin akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren markası ve önde gelen firmalarından biri için hazırladığımız etiket ile alan DGS;  baskı tekniklerinde mükemmellik ve başarı ile taçlandırıldı. Dünya Etiket Birinciliği Ödülü nü kazandı.

FINAT 2016 Uluslararası Etiket Ödülleri Yarışması, DGS’nin kalitesini ayrıca iki kategoride daha ödüllendirdi: Flekso Baskı işlemleri Kategorisinde Anlaş Lastik Caprax etiketiyle “Kategori Birinciliği Ödülü”nün sahibi olan DGS, yine aynı kategoride Dalin ve yapışkansız uygulamalar kategorisinde de Coca-Cola Schweppes etiketleriyle “Başarı Sertifikası” almaya hak kazanmıştır.  

Bu yılı uluslararası düzeyde kazandığı başarılarla mutlu ve gururlu olarak geride bırakmaya hazırlanan DGS, gelecek yılın ödülleri için çalışmaya devam ediyor,  2017 yılına “en iyi” olmanın sorumluluğu ve bilinci ile giriyor.  

DGS Baskı Teknolojileri Hakkında: 2000 yılında kurulan DGS Baskı Teknolojileri A.Ş., 2002 yılında Maltepe’de kendine ait  üretim tesisini kurak, kendinden yapışkanlı ve çok renkli etiket üretimine geçti. 2007 yılında kalite ve mükemmellik konusundaki hassasiyetiyle önce ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesini”  kısa bir süre sonra daEFQM Mükemmellilikte Kararlılık” belgesini aldı. 2012 yılında KALDER tarafından gerçekleştirilen dış değerlendirme sonucunda "EFQM Mükemmellikte Yetkinlik 3 Yıldız" belgesini alan DGS; kaliteye yaptığı yatırımların karşılığını alarak pek çok ödül kazandı. Bugün 5.000 m2 alanda faaliyet gösteren, yüze yakın çalışanla ve birbiri ardına duvarlara asılan ödüller ve kalite belgeleriyle adı ülkemizin önde gelen firmaları ile birlikte anılan DGS; sektörünün en iyisi olmak için var gücüyle çalışmaya devam ediyor.  

FİNAT Hakkında: Uluslararası yapıştırıcı/kâğıt işlemcileri ve üreticileri federasyonu olan dernek; 1958 yılında Paris’te kurulmuş olup, Dünya çapında 50’den fazla ülkeden, 500’den fazla üyesi bulunan uluslararası bir organizasyondur.

Duyurular

Bu Sayfayı Paylaş