Etikette Kalitenin Çıtasını Yükselttik.

DGS Baskı Teknolojileri A.Ş., 7-9 Haziran 2017 tarihinde Berlin’de düzenlenen FİNAT Uluslararası Etiket Ödülleri Yarışması’nda altı ödül birden kazanarak kalitenin çıtasını daha da yükseltti.

Uluslararası yapıştırıcı/kâğıt işlemcileri ve üreticileri federasyonu FİNAT’ın bu yıl Berlin’de düzenlediği 36. Uluslararası Etiket Yarışması 7-9 Haziran 2017 tarihleri arasında gerçekleştirildi.  DGS Baskı Teknolojileri bu yıl da FİNAT’tan altı ödülle birlikte döndü.

Bu yıl Della Gıda’nın Saka Su etiketiyle Flekso Baskı “Kategori Ödülü” alan DGS, Anlaş Winter Grip Plus, Dalin Bahar Ninnisi, Fax Sıvı Sabun, Türk Traktör Tüba ve Betek Card için üretilen etiketlerden farklı kategorilerde aldığı ödüllerle baskı konusundaki uzmanlığını bir kez daha kanıtladı.

2000 yılında kurulan ve 17. yılını geride bırakan DGS Baskı Teknolojileri, uluslararası düzeyde kazandığı ödüllerle her yıl kalitenin ve teknolojinin çıtasını biraz daha yükseltiyor. Geride kalanların işi daha da zorlaşıyor!

DGS Baskı Teknolojileri Hakkında: 2000 yılında kurulan DGS Baskı Teknolojileri A.Ş., 2002 yılında Maltepe’de kendine ait  üretim tesisini kurak, kendinden yapışkanlı ve çok renkli etiket üretimine geçti. 2007 yılında kalite ve mükemmellik konusundaki hassasiyetiyle önce “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesini”  kısa bir süre sonra da “EFQM Mükemmellilikte Kararlılık” belgesini aldı. 2012 yılında KALDER tarafından gerçekleştirilen dış değerlendirme sonucunda "EFQM Mükemmellikte Yetkinlik 3 Yıldız" belgesini alan DGS; kaliteye yaptığı yatırımların karşılığını alarak pek çok ödül kazandı. Bugün 5.000 m2 alanda faaliyet gösteren, yüze yakın çalışanla ve birbiri ardına duvarlara asılan ödüller ve kalite belgeleriyle adı ülkemizin önde gelen firmaları ile birlikte anılan DGS; sektörünün en iyisi olmak için var gücüyle çalışmaya devam ediyor.

FİNAT Hakkında: Uluslararası yapıştırıcı/kağıt işlemcileri ve üreticileri federasyonu olan dernek; 1958 yılında Paris’te kurulmuş olup, Dünya çapında 50’den fazla ülkeden, 500’den fazla üyesi bulunan uluslararası bir organizasyondur.


Bilgi için: Nilay Demir 0216 442 20 00  nilay.demir@dgs.com.tr

Duyurular

Sizi Arayalım?

Formu doldurun sizi arayalım!

Adınızı yazın.Hatalı karakter.
Boş geçilemez.Hatalı format.
Telefon numaranızı yazın.Hatalı format.
   
 
Vazgeç
Bu Sayfayı Paylaş