Endüstriyel İşaretleme ve Etiketleme Sistemleri

LOBO

Nerede ihtiyaç varsa orada olmak için tasarlandı!

Lobo, yeni nesil bir etiketleme sistemidir. Tam ölçekli klavyeye sahiptir. Zorlayıcı küçük tuşları yoktur. Hassas işlev tuşlarına sahiptir. Karmaşık menüleri yoktur, tüm ihtiyaçlar kartuşlarla sağlanabilmekte dir. Ribon ve etiket aynı kaset içerisindedir, kablolu ve bataryalı kullanılabilir. Heryerde kullanılabilir, 12-50 mm arası baskı alınabilir. Ofis, işyeri, ardiye, laboratuvar ve tesisler için idealdir. Yaklaşık 1200 adet sembole sahiptir ve 25’in üzerinde endüstriyel kalitede materyale uygulanabilmektedir. Evrak klasöründen yüksek sıcaklık borularına kadar hepsinde sorunsuz kullanılabilir. Yazıcılar bilgisayarlarınızla sorunsuzca bağlantı kurabilmektedir.

TORO

Her zaman her yerde!

TORO, endüstriyel adresleme ve etiketleme çözümlerinde özgün bir üründür. Tamamen bağımsız, hem batarya , hem de doğrudan elektrik kaynağı ile çalışır. Kendine özel entegre edilmiş işletim sistemine sahiptir. – TORO her yere taşınabilir. Tam renkli 9 inch dokunmatik ekran, kablosuz mouse, tam ölçekli klavye ve ön yüklenmiş tasarım yazılımı, PDF okuyucu, elektronik çizelgeleme programı ve ses-görüntü yazılıma sahiptir. TORO, bağımsız sistemler arasında, çoklu adresleme & etiketleme çözümleri bakımından rakiplerine göre çok üstündür. 25mm'den 100mm genişliğine kadar dayanıklı, kötü hava koşullarına uygun etiketleri üretebilirsiniz.

SMS-400

Hızlı, Esnek ve Ağ Bağlantısı!

SMS-400 dayanıklı, güvenilir bir etiketleme ünitesidir. 13mm’den 100mm genişliğe ve 40’ın üzerinde farklı kalite malzemeye baskı alabilmektedir. Sistemin yüksek çözünürlüklü çıktıları en küçük metin ve etiket ayrıntıları için idealdir. Microsoft® tarafından onaylı Nicelabel yazılımı ve 1000’in üzerinde endüstriyel grafik ile tedarik edilir, SMS-400 işaretleme ve etiketleme gereksinimleri için çok seçenekli bir çözümdür.

SMS-900

Geniş baskıları istenilen renkte ve sürede yerinde basabilme!

Endüstriyel işlerde kullanılan geniş ve kalıcı etiketlerin üretimi için tasarlanmıştır. SMS-900 ağır sanayi çevresi ve ağır iş yoğunluğu olan sektörlerde kullanılmak için üretilen, sağlam bir şekilde tasarlanmış mühendislik sistemdir. Microsoft onaylı yazılıma sahip SMS-900; yüksek çözünürlükte, geniş baskı aralığına sahiptir. Mukavemeti yüksek malzemelerle birlikte, endüstriyel sembol ve işaretlerin olduğu büyük bir veri bankasına sahiptir. Sarf malzemeleri içerisinde çok sayıda renkli işaretlemelerin bulunduğu makine, A4 - A5 genişliğinde baskı yapabilme özelliğine sahiptir. Otomatik makasıyla tüm dayanıklı vinil ve polyester etiketleriniz, 2,7 metreye kadar her türlü arzu ettiğiniz ebatlarda kesilecektir.

SMS-F1

Endüstrinin ihtiyaçlarını karşılayanla tanışın!

SMS-F1 bugünün dinamik endüstrilerine yoğunlaşan daha mukavemetli malzemeler ve endüstrinin taleplerine göre, erişimi kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece sarf malzemeleri hızlı ve sorunsuz değiştirilebilir. Ekstra dayanıklı yazıcı kafaya sahiptir. SMS-F1 dayanıklılık ve kalıcılık sunmaktadır. SMS-F1 ile en küçük etiketlere de baskı alınabilmektedir. SMS-F1; PVC, lamine plastik gibi kalın ve sağlam malzemelerin basılması için idealdir. Özel olarak üretilmiş bıçak, hiç zorlanmadan yırtılmaya dayanıklı etiketler ve manyetik bantları kolaylıkla kesebilmektedir.

Çözümler & Ürünler

Sizi Arayalım?

Formu doldurun sizi arayalım!

Adınızı yazın.Hatalı karakter.
Boş geçilemez.Hatalı format.
Telefon numaranızı yazın.Hatalı format.
   
 
Vazgeç
Anahtar Kelimeler
 • DGS
 • işarteleme
 • etiketleme
 • lobo
 • toro
 • sms400
 • sms-900
 • sms-f1
 • endüstriyel çözümler
 • endüstriyel tanımlama
 • endüstriye işaretleme
 • endüstriyel etiketleme
 • tanımlama
 • işaretleme
 • etiketleme
Bu Sayfayı Paylaş