Etiketleme Makineleri

Etiket baskısı herhangi bir makine ile yapılamaz: Weber Marking farklı türde etiketleme sistemleri sunmaktadır:

Etiket Dağıtıcılar

Etiket Dağıtıcılar

Etiket dağıtıcılar önceden basılmış etiketleri kullanmaktadır ve komple etiketleme, üst yüzeylerin, yan panellerin, altlıkların etiketlenmesi veya ön yüzey etiketlemesi için kullanılmaktadır. Dağıtıcıya bağlı olarak, etiketler sürekli olarak yapıştırılabilir veya çalışma başlatılıp/durdurulabilir veya döngüsel olarak çalıştırılabilir.

Devamını Okuyun

Baskı ve Uygulama Etiketleyicileri (Yaz&Yapıştır)

Baskı ve Uygulama Etiketleyicileri (Yaz&Yapıştır)

Etiket printeri ve dağıtıcıları; etiketlerin ürünler, tablalar, paketler ve paletler üzerine tam otomatik olarak basılması ve konumlandırılması için kullanılmaktadır. Kendi kişiselleştirilmiş etiketleme sisteminizi oluşturmak için sizinle birlikte çalışabiliriz.

Devamını Okuyun

Palet Aplikatörü

Palet Aplikatörü

Sürekli çift-taraflı palet etiketlemesi: Bluhm Systeme, sürekli palet etiketlemesi için yeni modüler olarak üretilmiş palet etiketleyici olan Legi-Air 4050 P’yi takdim etmektedir. Sistem aynı zamanda hız, güvenilirlik, uygulama kapsamı, boyut ve servis özelliği açısından pek çok avantaj sunmaktadır.

Devamını Okuyun

Etiketleme Makineleri

Etiketleme Makineleri

Ürün etiketlemesi için hızlı, güvenilir, ekonomik çözümler: Geset 100, 300 ve 700 etiketleme makineleri; modüler bir sistemin parçasıdır. Müşteri taleplerine göre tasarım çözümleri sunmak için 50’ye kadar modül mevcuttur.

Devamını Okuyun

Etiketleme Seçenekleri

Etiketleme Seçenekleri

Bluhm Systeme aplikatörleri, farklı etiketleme seçenekleri sunmaktadır: Tüm taraflardan etiketleme, format değişikliği, kritik yüzeyler ve çok daha fazlası.

Devamını Okuyun

Lazer-teknolojisi: seramik ve cam etiketlemesi

Ürünleri düzgün bir şekilde depolayabilmek için, mağazaların ve depoların stoklarını kontrol etmelerine yardım eden bir sisteme ihtiyacı vardır. Her bir kutu ve paket üzerine basılan etiketler; işleri organize etmek ve yapılandırmak için en iyi yöntemdir. Bu etiketleri tedarik etmenin birkaç yöntemi bulunmaktadır fakat profesyonel donanıma ihtiyaç duyulmaktadır. Etiket baskısı herhangi bir makine ile gerçekleştirilemez çünkü yalnızca özel aletler gereksinimleri karşılamaktadır. Modern RFID-teknolojisinin kullanıldığı bu makineler, genellikle barkod okuyucu ile birlikte kullanılmaktadır, böylece tüm işlemler bir kerede yapılabilmektedir: etiketleri tarama, yazma/okuma ve son etiketi yazdırma. Bu, işlemleri oldukça kolaylaştırmaktadır çünkü çıkartmaların yerinde paketlerin üzerine yapıştırılmasını mümkün kılmaktadır.

Weber Marking farklı türde etiketleme makineleri sunmaktadır: RFID-çözümü ürünleri etiketlemek amacıyla kullanılabilen sitemlerden yalnızca biridir. Örneğin bir diğer sistem lazer ile yazmadır: sarf malzemeleri kullanmadan farklı malzemeler üzerine etiketlerin yapıştırılmasını mümkün kılmaktadır. Lazer çok güçlü olduğundan, bu etiketleri aşağıdaki yüzeyler üzerine yazdırmak mümkündür:

 • Seramik
 • Cam
 • Ahşap
 • Sentetik malzeme
 • Kauçuk
 • Eloksallı yüzeyler ve basılı yüzeyler üzerine baskı yapma

Mürekkep püskürtmeli yazı ile baskılı etiketler

Lazer teknolojinin yanı sıra, etiketlerin çoğu inkjet (mürekkep püskürtmeli) printerler kullanılarak hazırlanmaktadır. Önemli olan husus hangi proje için hangi printerın uygun olduğudur. Bu amaçla, Weber Marking farklı türde inkjet printer kullanmaktadır ve etiket baskısı alanındaki engin deneyiminden istifade etmektedir. Dolayısıyla bu inkjet prosedürler; ürün tanımlama bilgilerini paketler, ahşap, metal vb. üzerine yerleştirmek için en iyi yöntemdir. Gerçekleştirilebilecek işlem olasılıkları kapsamlıdır: Müşteriler tekli etiket baskısı gerçekleştirebilir fakat bu makineler aynı zamanda dakikada yüzlerce farklı etiket üretebilmektedir.

Weber Marking’in sunduğu makineler ve metotlar; her türlü ürünün uygun bir şekilde etiketlenmesini garanti etmektedir. Bu kulağa oldukça basit gelmektedir fakat etiket baskısı etkili operasyonlar için olmazsa olmazdır: doktorlar ve hastaneler ilacın üzerine doğru talimatları basmak zorundadırlar, büyüm mağazalar müşterinin aradığı doğru ürünü sistemde hızlı bir şekilde tanımlamak zorundadır ve nihai olarak kuryeler tüm paketleri kontrol altında tutabilmek için kendi etiketlerini kullanmaktadır.

Farklı metotlar – tek bir sistem

Bir şirketin bu etiket baskı tekniklerinden birden fazlası uygulaması da mümkündür. Bu durumda, tüm bu farklı etiket türleri Bluhm Ware adı verilen tek bir yazılım ile kontrol edilebilir. Bu yazılım Weber Marking’in tüm sistemlerinin tamamıyla kontrol edilmesini mümkün kılmaktadır. Bu, tekli görevlere erişmenin ve yeni görevler oluşturmanın en rahat yöntemidir. Yazılım müşterinin sunucusundan gelen verileri dönüştürmekte ve tekli etiket baskı sistemlerine iletmektedir. Bu yazılımı kullanmanın kolay erişim ve basit işletme mekaniği gibi büyük avantajları bulunmaktadır: tek bir protokol, farklı türdeki baskı sistemlerini kontrol etmek için yeterlidir.

Daha önce de belirtildiği üzere, etiket baskısı en gerekli olan ve – aynı zamanda – ürünleri organize etme ve yapılandırmada hafife alınan disiplinlerden biridir. Weber Marking; müşterilere profesyonel aletler ve hizmet sağlamaktadır.

Çözümler & Ürünler

Sizi Arayalım?

Formu doldurun sizi arayalım!

Adınızı yazın.Hatalı karakter.
Boş geçilemez.Hatalı format.
Telefon numaranızı yazın.Hatalı format.
   
 
Vazgeç
Anahtar Kelimeler
 • dgs
 • weber
 • etiketleme
 • baskı ve uygulama
 • palet aplikatör
 • etiketleme makineleri
 • legi
 • alpha
 • alpha compact
 • alpha lazer
Bu Sayfayı Paylaş