Etiketleme Makineleri

Etiket baskısı herhangi bir makine ile yapılamaz: Weber Marking farklı türde etiketleme sistemleri sunmaktadır:

Legi-Air 4050 E – Hassas etiketleme için genişletilmiş sistem zenginliği

E; "GELİŞTİRİLMİŞ" ifadesiyle eş anlamlıdır. Arkasında modüler yapıya dayanan sistem zenginliği yatmaktadır. Tasarım; bir besleme modülü, baskı modülü, etiket makarası ve makara çözücü ve örneğin besleme kalıpları gibi pek çok uygulamadan oluşmaktadır. Standart besleme kalıp; diğer etiket formlarına geçiş süresini önemli ölçüde azaltan hızlı değişen bir sisteme sahiptir.

Legi-Air 4050 E; üfleme kasası metodu ile dakikada 210 etikete kadar besleme çıktısı ile 10 x 5 mm’den 180 x 300 mm’ye kadar uzunluktaki etiketleri basmakta ve beslemektedir. Özellikle de lojistiği optimize etmek için, Legi-Air 4050 E’nin; mevcut RFID standartlarını destekleyen RFID baskı modülü bulunmaktadır.

Etiket transferi ve besleme için iki aşamalı vakum; etiketleme malzemesine esnek bir şekilde adaptasyonu kolaylaştırmaktadır (sert, yumuşak …) ve etiketleme esnasında proses güvenilirliğini garanti etmektedir. Bir yandan etiketin besleme kalıbı üzerine güvenli bir şekilde aktarılması için ve diğer yandan uygulama için gerekli olan vakum elde edilmektedir. Festo pnömatik ile birlikte elektronik vakum ve basın ölçümü sayesinde, Legi-Air 4050 E etiketleri maksimum hassaslık ve hızda beslemektedir.

Döner aplikatörler; pek çok etiket pozisyonu ve montaj pozisyonlarında yerleşimi iyileştirmektedir. Çıkartılabilen gösterge kontrolörü; bu esnekliği desteklemektedir ve hedefe yönelik yalın metin kullanıcı bilgileri ve depolanan sistem parametreleri aracılığıyla basit ve hızlı işletimi kolaylaştırmaktadır. Sistemlerin esnek kontrolü veya ağ yapısı; Ethernet, seri ve paralel veri bağlantıları ile USB gibi geleneksel standartları garanti etmektedir.

RFID kategorisinde inovasyon ödülü almıştır

Sistem; 868 MHz (UHF) akıllı etiketleri otomatik olarak programlamaktadır, kontrol etmektedir ve basmaktadır ve nihai olarak ürüne yapıştırmaktadır. LA 4050 E’nin; radyo frekansı okuma/yazma ünitesi bulunmaktadır. Fotoğrafları, metinleri ve barkodları etiket yüzeyine basmanın yanı sıra, RFID printeri; etikete entegre edilen transponder (alıcı-verici) cihaz üzerinde de okuma ve yazma gerçekleştirmektedir. Bu şekilde, görsel veriler etiket üzerine basılmaktadır ve veriler RFID etiketine eş zamanlı olarak yazılabilmektedir. Eğer RFID etiketi herhangi bir nedenle yazılamıyorsa veya etiket yapıştırılmadan önce kontrol okuyucusu tarafından doğru bir şekilde okunamıyorsa, etiket yapıştırılmaz ve otomatik olarak ayrılır (arızalı etiketin reddedilmesi).

  Legi-Air 4050 E Broşür

Çözümler & Ürünler

Sizi Arayalım?

Formu doldurun sizi arayalım!

Adınızı yazın.Hatalı karakter.
Boş geçilemez.Hatalı format.
Telefon numaranızı yazın.Hatalı format.
   
 
Vazgeç
Anahtar Kelimeler
  • dgs
  • weber
  • etiketleme
  • baskı ve uygulama
  • palet aplikatör
  • etiketleme makineleri
  • legi
  • alpha
  • alpha compact
  • alpha lazer
Bu Sayfayı Paylaş