Etiketleme Makineleri

Etiket baskısı herhangi bir makine ile yapılamaz: Weber Marking farklı türde etiketleme sistemleri sunmaktadır:

Legi-Air 5300 – Tüm etiketleme görevleri için etiket printeri ve dağıtıcı

Tüm etiketleme görevleri için etiket printeri ve dağıtıcı

Bluhm Systems’in yeni Legi-Air 5300 ürünü, çok yönlü uygulamalar ve çok yüksek çalışma süresi ile fark yaratan modüler Etiket printeri ve dağıtıcısıdır. Ayrıca, sistem yüksek düzeyde operatör dostudur: operatör çalışırken servis aralığı veya çalışma durumu göstergesi gibi birkaç fonksiyon ile desteklenmektedir.

Legi-Air 5300; lineer, rotasyon veya köşe aplikatörleri ve aynı zamanda çift taraflı etiketleme gibi en zorlu görevler için pek çok farklı aplikatörle donatılmıştır. Bu, mümkün olan en yüksek esnekliği ve aynı zamanda gelecekteki gereksinimlere uygunluğu garanti etmektedir. Bunlara ek olarak tampon üflemeli ve temassız yüksek hızlı etiketleme için üfleme kasası metodu dahil olmak üzere çeşitli etiket uygulama metotları da sunulmaktadır. Etiket baskı için pek çok imalatçı tarafından üretilmiş olan endüstride-onaylanmış baskı modülleri seçeneği bulunmaktadır. Bu bağlamda aynı zamanda radyo çiplerinin programlanması için RFID baskı modülleri de mevcuttur.

Legi-Air 5300: parlak ve yüksek çözünürlük

Sistem; ± 0.5 mm’ye kadar konum doğruluğu ile parlak ve yüksek çözünürlüklü etiketler basmak için yalnızca tek bir aşama gerektirmektedir veya gerektiğinde bilgi değişikliği ile RFID etiketlere yazım gerçekleştirmektedir. Baskı talimatları kolay işlem gerçekleştirmek için ve lokal olarak operatör tarafından ileride kullanılabilmek için doğrudan sistem belleğinde depolanabilir. Bu doğrudan bir bilgisayara bağlı olmadan çalışmayı mümkün kılmaktadır.

Aplikatöre ve uygulamaya bağlı olarak, boyutları 180 x 500 mm’ye kadar olan etiketler işleme alınabilir ve dakikada 240 etikete kadar dağıtım hızlarına ulaşılabilir. Sistem; maksimum çapı 350 mm olan geniş etiket ruloları için uygundur (600 m çalışma uzunluğu). Bu şekilde ruloların sık-sık değiştirilmesi gerekmemektedir ve çalışma süresi önemli ölçüde artmaktadır.

Çok dilli ve kullanıcı dostu gösterge

Sade çok dilli gösterge de kullanıcı dostudur. Konveyör sistemin altı gibi kısıtlı üretim ortamlarında dahi operatör için en uygun şekilde serbestçe konumlandırılabilmektedir. Örneğin çalışma materyallerinin sonunda herhangi bir kesinti olması halinde, sistem operatör tarafından daha önceden bildirilmiş olan bir e-mail adresine otomatik rapor gönderebilmektedir.

Entegre servis aralığı göstergesi; bir sonraki servis tarihini gösteren sinyali, konveyör sistem kontrolüne veya e-maile gönderecektir. Mevcut servis durumunu kontrol etmek için entegre ağ tarayıcı da kullanılabilir. Ayrıca tarayıcıyı kullanarak uzaktan arıza tespitinin gerçekleştirilmesi de mümkündür.

Sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde Legi-Air 5300 özellikle de zorlu üretim ortamlarındaki uygulamalar uygundur.

Çözümler & Ürünler

Sizi Arayalım?

Formu doldurun sizi arayalım!

Adınızı yazın.Hatalı karakter.
Boş geçilemez.Hatalı format.
Telefon numaranızı yazın.Hatalı format.
   
 
Vazgeç
Anahtar Kelimeler
  • dgs
  • weber
  • etiketleme
  • baskı ve uygulama
  • palet aplikatör
  • etiketleme makineleri
  • legi
  • alpha
  • alpha compact
  • alpha lazer
Bu Sayfayı Paylaş