Etiketleme Makineleri

Etiket baskısı herhangi bir makine ile yapılamaz: Weber Marking farklı türde etiketleme sistemleri sunmaktadır:

Legi-Air 4050 Palet Aplikatörü

Bluhm Systeme, sürekli palet etiketlemesi için yeni modüler olarak üretilmiş palet etiketleyici olan Legi-Air 4050 P’yi takdim etmektedir. Sistem aynı zamanda hız, güvenilirlik, uygulama kapsamı, boyut ve servis özelliği açısından pek çok avantaj sunmaktadır. LA 4050 P aynı zamanda hız, güvenilirlik, uygulama kapsamı, boyut ve servis özelliği açısından pek çok avantaj sunmaktadır.

Yeni Legi-Air 4050 P; bir paletin bitişik her iki tarafının etiketlenmesini mümkün kılmaktadır. Uygulamaya bağlı olarak, 7 palete kadar çalışıldığında herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Dağıtımdan hemen önce, ağırlık veya barkod gibi değişken veriler etiketlerin üzerine temiz ve okunaklı bir şekilde basılmaktadır. İsteğe bağlı olarak entegre tarama sistemi; baskı gerçekleştirilirken etiketlerin okunurluğunu kontrol etmenizi sağlamaktadır.

LOBO Portatif Etiket Yazıcısı

LOBO Portatif Etiket Yazıcısı

Endüstri, ofis, depolar ve tüm tesisler için tasarlanan ve 'mutlaka sahip olunması gereken' etiketleme sistemidir. Kullanımı kolaydır, çeşitli özellikleri bulunmaktadır, sonsuz faydalar sunmaktadır ve herkesin her yerde kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır.

LOBO yeni bir etiketleme sistemidir. Tuş takımı tam boydur ve küçük butonlar yoktur. Sezgisel fonksiyon tuşları ve karmaşık menüleri yoktur. Hepsi bir arada malzeme kartuşları ve karmaşıklık yoktur. Ayrı ribon, etiket ve şebeke elektriği her yerde kullanabilirsiniz. 13 ile 50mm arasında baskı yapabilirsiniz. Ofis ve endüstriyel uygulamalar için idealdir ve 25'ten fazla kaliteli endüstriyel malzeme bulunmaktadır. Yüksek sıcaklıkta boru işaretleme için doldurma kabinleri mevcuttur.

Bilgisayarınızdan dahi bağlantı kurabilir ve yazdırabilirsiniz.

Devamını Okuyun

TORO Portatif Etiket Yazıcı

TORO Portatif Etiket Yazıcı

TORO portatif etiket yazıcısı; endüstriyel işaret ve etiketleme çözümlerinde eşsiz bir devrimdir. Tamamıyla bağımsız olan, hem batarya hem de ana şebeke ile çalışan ve kendi entegre işletme sistemi olan TORO portatif etiket yazıcı her yerde kullanılabilir ve çok yüksek verimlilik sağlar.

Tamamıyla renkli, 9 inç dokunmatik ekran, kablosuz mouse, tam boy tuş takımı ve önceden yüklenmiş olan tasarım yazılımı, PDF okuyucu, elektronik çizelge programı ve sesli görüntülü yazılımı ile TORO, paranın karşılığı ve 'bağımsız' sistemin çeşitli işaret ve etiketleme çözümleri sunması açısından rakipsizdir.

Devamını Okuyun

SMS-900 Büyük Boyutlu İşaret & Etiket Yazıcısı

SMS-900 Büyük Boyutlu İşaret & Etiket Yazıcısı

SMS-900 etiket yazıcı; ‘talep üzerine hazırlanan’ işaret ve etiket gereksinimleri için ideal bir çözümdür. Kullanımı hızlı ve kolay olan SMS-900; önemli emniyet mesajlarına ve tanımlamalara dakikalar içerisinde ulaşmanıza yardım etmektedir

.

Ağır hizmet tipi baskı kafası, ağır hizmet tipi kesici mekanizması ve geniş kapsamlı malzeme serisi; büyük işaretlere ve etiketlere hızlı bir şekilde ihtiyaç duyulduğunda SMS-900’u kalıcı ve büyük bir avantajlı ürün haline getirmektedir.

Devamını Okuyun

SMS-F1 Pro Etiket & Bilgilendirme Etiketi Yazıcısı

SMS-F1 Pro Etiket & Bilgilendirme Etiketi Yazıcısı

SMS-F1; dinamik endüstrilerin günümüzde daha kalın, daha güçlü ve çok daha dayanıklı malzeme ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanan endüstriyel işaret ve etiketleme makinesidir. Kolay erişilebilecek ve malzeme değişimi hızlı ve sorunsuz olarak gerçekleştirilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Ekstra-sert baskı kafası mekanizması ile SMS-F1 güvenilirlik ve dayanıklılık sağlamaktadır. SMS-F1 büyük işaretler ve bildirimler için en küçük kalıp kesim etiketlerini sağlayabilmektedir.

Devamını Okuyun

SMS-400 Profesyonel İşaretleme & Etiket Yazıcısı

SMS-400 Profesyonel İşaretleme & Etiket Yazıcısı

SMS-400; güçlü, güvenilir ve verimliliği yüksek bir işaret ve etiketleme ürünüdür. Genişliği 13 mm’den 100mm’e kadar 40’ı aşkın farklı kalitede malzemeyle etiket üretme kabiliyeti bulunmaktadır. Sistemlerin yüksek çözünürlük çıktısı; en küçük metin ve etiket detayları için bile idealdir.

Devamını Okuyun

  Legi-Air 4050 P Broşür

Çözümler & Ürünler

Sizi Arayalım?

Formu doldurun sizi arayalım!

   
 
Vazgeç
Anahtar Kelimeler
  • dgs
  • weber
  • etiketleme
  • baskı ve uygulama
  • palet aplikatör
  • etiketleme makineleri
  • legi
  • alpha
  • alpha compact
  • alpha lazer
Bu Sayfayı Paylaş