Kalite Yolculuğu

Ambalaj ve etiket sektörünün en iyisi olmak için çıktığımız bu yolda kalite ve mükemmellik konusunda attığımız adımlar bizi başarıya götüren en iyi yol arkadaşlarımız oldu. Değişen ve gelişen üretim teknolojilerine ayak uydurmak, giderek artan rekabetle başa çıkabilmek, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak, çalışanlarıyla, iş ortaklarıyla uyum içinde olmak, çevreye duyarlı üretim yaparak, kazandığını toplumla paylaşmak sektöründe en iyisi olmak isteyen her firmanın sahip olunduğunda beraberinde başarıyı getirecek anahtarlarıdır. Bu anahtarlar "mükemmellik ve kalite" kilitlerini ustalıkla açar ve yaptığınız işe de değer katar.

Devamını okumak için tıklayınız.

Kalite ve mükemmellik yolculuğunda tüm paydaşlarının beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamak ve başarılarını sürekli kılmak için Toplam Kalite Yönetimi’nin ülke genelinde yayılmasını sağlamak için çalışmalar yapan KalDer ile “Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi” ni imzalayan DGS; Yönetim Sistemleri ve Toplam Kalite Yönetimi uygulamalarını beraber yürütür.

DGS TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi'ne uygun çalışmalarının yanı sıra, ISO/TS 16949'un gereklilikleri olan dokümanları da müşterilerine sunar. Müşterilerin sektörlerine özgü özel isteklerine getirdiği çözümleri de sistemiyle uyumlu hale getirerek, tecrübe ve uzmanlığı ustalıkla birleştirir.

2007 yılında çıktığı "İş Mükemmelliği" yolculuğunda “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesini” almaya hak kazanan DGS, 2007 yılından beri kalite çalışmalarına öncelik verir. 2007 yılının Kasım ayında Toplam Kalite Yönetimi çalışmalarının ilk meyvesi olan EFQM (Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı) Mükemmellikte Kararlılık Belgesini de almaya hak kazanan DGS, kazandığı belge ve sertifikaların başarıya giden yolun doğruluğunu gösteren işaret taşları olduğunu bilir.

Süreçlerle yönetim anlayışı, paydaş memnuniyetini gözeten faaliyetler, yapılan sosyal sorumluluk projeleri sonucunda 2012 yılı Kasım ayında "Mükemmellikte Yetkinlik Belgesi 3*" alarak mükemmellik seviyesini bir aşama daha yükselten DGS, EFQM Mükemmellikte Yetkinlik 5* Belgesi'ni kazanma hedefiyle çalışmalarını yürütür.

DGS; ürün ve hizmet kalitesiyle birlikte sektöründe EFQM Mükemmellik Modelini uygulayan ilk ve tek kuruluştur. Çözüm üreten, öncü ve yenilikçi şirket olma vizyonu doğrultusunda sektöre örnek olacak çalışmalar gerçekleştirir ve hedeflerini büyüterek mükemmellik yolculuğunu sürdürmeye aynı şevkle devam eder.

Ülkemizin ambalaj ve etiket sektöründe DGS’yi farklılaştıran en temel nokta, etiket üretiminin yanı sıra, tamamlayıcı hizmetler sunup, bütünleşik çözüm ortağı özelliğiyle müşteri memnuniyetini sağlamasıdır.

Sürekli iş geliştirme faaliyetlerinin yanı sıra, aynı ufka gözünü diken, aynı ülküyü paylaşan çalışma arkadaşlarıyla mükemmellik kültürüne ilişkin kurumsal farkındalığı daha da artıran DGS; sektörünün en iyisi olma inancı ile kararlılıkla yoluna devam ediyor.

Mükemmellik ve kalite kavramlarını, mükemmellik ve kalite kültürüne dönüştürmek ve kurum kültürünün bir parçası haline getirmek için çalışan DGS bu kapsamda;

 •  Periyodik olarak yapılan öz değerlendirme çalışmaları ile kuvvetli yönlerinin yanı sıra, iyileştirmeye açık yönlerini de belirler. İyileştirmeye açık yönleriyle ilgili faaliyet planları oluşturur ve süreç performanslarını periyodik olarak gözden geçirir.
 •  Bilgi teknolojilerinin sağladığı avantajlardan faydalanarak veri ağları oluşturur ve hızlı - güvenli bilgi akışı içinde çalışır.

Çevreye ve insana önem veren bir kuruluş olarak;

 •  Tüm faaliyetlerinde yasal düzenlemelere ve çevre standartlarına uymayı ilke edinir. Çalışanlarının çevre bilinciyle çalışmasını sağlar.
 •  İş Sağlığı ve Güvenliği DGS’nin ilk önceliğidir. DGS yönetimi, en değerli varlığı olarak gördüğü çalışanlarına sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratmaya büyük önem verir.
 •  DGS, İş Sağlığı ve Güvenliği uzmanı nezaretinde düzenlenen eğitimler ile çalışanlarının bu konuda daha bilinçli davranmalarına destek olmayı amaçlar.
 •  Olası tüm iş kazalarını ve meslek hastalıklarını önleyen etkin bir sistem kurmayı hedefler ve iş sağlığı - güvenliği risklerini belirler. Kuvvetli noktalarının korunması ve geliştirilmesini, zayıf noktalarının iyileştirilmesini sağlar. Tehlikeleri yönetmeyi ve böylece kurum içinde çalışanını destekleyen bir kültür oluşturmayı hedefler
Kapatmak için tıklayınız.

Kalite Yolculuğu

Sizi Arayalım?

Formu doldurun sizi arayalım!

Adınızı yazın.Hatalı karakter.
Boş geçilemez.Hatalı format.
Telefon numaranızı yazın.Hatalı format.
   
 
Vazgeç
Anahtar Kelimeler
 • DGS
 • kalite
 • efqm
 • sertifika
 • politika
 • mükemmellik
 • yetkinlik
 • çevre
 • insan
Bu Sayfayı Paylaş