REBO SMS-430

Rebo SMS-430, güçlü, güvenilir bir endüstriyel güvenlik işareti ve etiket sistemi sunmak için en son baskı kafası tasarımı ve bağlantı seçenekleriyle teknolojik olarak günceldir. Dış mekanda 10 yıla kadar dayanacak şekilde tasarlanmış son derece dayanıklı etiketler üreterek ürünler, makineler, kablolar ve ekipmanlar için tüm özel markalama çözümlerini sunabilir.

Yüksek Çözünürlüklü Baskı, Ultra Dayanıklı Etiketler

13 mm’den 100 mm’ye kadar ve 40’tan fazla farklı kalitede malzemede etiket üretebilen Rebo SMS-430 sisteminin yüksek çözünürlüklü çıkışı, en küçük metin ve etiket detayları için bile idealdir. Ultra dayanıklı etiketler, 10 yıla kadar dayanacak şekilde tasarlanmış ve test edilmiştir.

Rebo SMS-430, Microsoft onaylı NiceLabel yazılımı ve binlerce endüstriyel grafik ile birlikte gelir ve bu, onu çok çeşitli güvenlik işareti ve etiket gereksinimleri için tek bir çözüm haline getirir. “Tıkla ve git” kullanıma hazır etiket şablonlarıyla birlikte gelir – sadece metin ekleyin ve yazdırın.

Tipik olarak sağlık ve güvenlik işaretleri, bakım işaretleri, kimyasal etiketleme, kablo ve tel işaretleme, boru tanımlama, genel çalışma alanı bildirimleri ve çok daha fazlasını yapmak için kullanılan Rebo SMS-430’un işaretleri ve etiketleri, çok çeşitli alanlar için idealdir ve etkilidir. endüstriler ve çalışma alanları.

Rebo SMS-430, çoklu alan bağlantısı için gelişmiş işlevselliğe, standartlaştırılmış düzenler için güçlü ‘form tasarımcısına’, en son düzenlemelere uygun binlerce endüstriyel sembole ve simgeye sahiptir ve veritabanlarından ve elektronik tablolardan etiketlerinize kolayca veri aktarmanıza olanak tanır. (Excel, Erişim).