Hakkımızda

DGS Baskı Teknolojileri A.Ş., ülkemizin değişik sektörlerinde faaliyet gösteren 1000’e yakın müşterisine sunduğu etiket ve barkod sistemlerine yönelik çözümleri ile sektörde 2000 yılından beri faaliyet gösteriyor. Teknolojiyi yakından takip ederek, tüm süreçlerinde kaliteyi yaşatan ve yatırımlarına kesintisiz devam eden DGS; etiket sektöründe kalite bayrağının zirveye taşınmasında öncü firma olarak çalışmalarını ilk günkü heyecanıyla sürdürüyor. DGS; etiket ve barkod sistemlerindeki bütünleşik hizmet anlayışıyla çözüm ortağınız olmaya devam ediyor.

Vizyonumuz

Baskı, makine ve sarf malzemeleri alanında kalitesi, müşterilerine desteği ve çalışma yaklaşımı ile benzersiz olmak.

Misyonumuz

Artan memnun müşteri portföyümüz ile pazarda aranılan, güvenilen, sıfır hata odaklı, kurumsallık örneği bir şirket olmak.

Değerlerimiz

Yenilikçilik Ve Yaratıcılık

Gelişmeye açık, en son teknolojik yenilikleri ve buluşları takip eden, sunduğu yaratıcı çözümlerle kendisiyle birlikte hizmet verdiği müşterileri de bir adım öne taşımayı ilke edinen bir firmayız.

Kazandırarak Kazanmak

Verdiğimiz hizmetin karşılığında ürün ve markalar kendilerini daha iyi sunar ve iyi bir ticari başarı elde ederlerse biz de başarmışız demektir.

Doğruluk, Güven Sadakat

Koşullarımızın ve özelliklerimizin farkında olarak gerek takım arkadaşlarımızla gerek müşterilerimizle “sadakat” göstererek iletişimimizi sürdürmeye değer verir ve öyle davranırız.

İş Ahlakı

İç iletişimimizde şeffaflık ve açık iletişim esastır. Tüm çalışanlarımıza adaletle yaklaşmakta, onlarla sevgi ve saygı çerçevesinde bir iletişim sürdürmekteyiz. Ticari ve sosyal ilişkilerimizde, tüm paydaşlarımıza dürüst ve açık olmayı temel ilkelerimizden saymaktayız.

Müşteri Odaklılık

Her zaman müşteri istek ve beklentilerine en iyi ve yaratıcı çözümleri sunarak müşteri memnuniyetini gerçekleştirmeye önem veririz.

Çevreye Ve Topluma Saygı

Tüm faaliyetlerimizde çalışan sağlığını koruma, çevre kirliliğine neden olabilecek etmenleri kaynağında azaltma gayreti gösteririz.