REBO SMS-900 Serisi

Büyük Boyutlu İşaret ve Etiket Yazıcıları

SMS-900 serisi, ‘talep üzerine’ işaret ve etiket gereksinimleri için ideal bir çözümdür. Hızlı ve kullanımı kolay SMS-900 serisi, önemli güvenlik mesajlarını ve kimlik bilgilerini dakikalar içinde almanıza yardımcı olur.

Ağır hizmet tipi baskı kafası, ağır hizmet tipi kesici düzeneği ve geniş malzeme yelpazesi, SMS-900 serisinin uzun ömürlü olduğu ve hızlı bir şekilde büyük işaretlere ve etiketlere ihtiyaç duyulduğunda büyük bir avantaj sağladığı anlamına gelir.

Büyük Fırsatlar

Büyük, cesur, uzun ömürlü ağır hizmet işaretleri ve etiketleri üretmek için tasarlanmıştır. SMS-920 ve SMS-930, ağır endüstriyel ortamlar ve yüksek iş yükleri için üretilmiş, sağlam mühendislik ürünü sistemlerdir.

İsteklerinizi Karşılamak

Microsoft® onaylı tasarım yazılımı ve muazzam bir endüstriyel sembol ve işaret kitaplığı ile tamamlanan SMS-900 serisi, geniş bir yüksek görünürlük, yüksek dayanıklılık malzemeleri yelpazesine sahiptir. A4 ve A5 kalıp kesimli önceden basılmış “rulo üzerindeki işaretler” yelpazemizi kullanarak birden çok renkli işaret kolayca oluşturulur.

Kolay Erişim

Entegre bir ‘ağır hizmet’ kesici ile SMS-900 serisi, 22 CM genişliğe ve 11 Metreden uzunluğa* kadar tabela ve etiketler iletebilir. SMS-900, erişimi kolay olacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle malzeme değişimi hızlı ve sorunsuzdur.

* SMS-920 11 metre üzerine yazdırır / SMS-930 5 metre üzerine yazdırır